українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Ми відповідаємо за наше майбутнє


У своїй Програмі СДПУ(О) виклала свою точку зору на ключові проблеми перехідного періоду, від розв'язання яких залежить успіх реформування українського суспільства. Ми спробували знайти відповіді на найнагальніші питання нашого життя. Як поєднати лібералізм ринку з надійним захистом населення? Як, розвиваючи конкурентну економіку, уникнути подальшого соціального розшарування суспільства? Як забезпечити зайнятість усіх, хто бажає трудитися, і зростання добробуту громадян? Ці та багато інших питань, що їх розглянуто в Програмі, містять значний конфліктний потенціал. Ми не можемо допустити, щоб непродумані, безвідповідальні рішення призвели до соціального вибуху, ліквідації всіх демократичних свобод і завоювань, за які заплачено такою дорогою ціною.


Ми прямуємо в майбутнє, з яким народ України пов'язує свої найсвітліші надії. Ми пам'ятаємо гіркоту історичних поразок. Неодноразово життя ошукувало наші сподівання, неодноразово непорозуміння і жорстокість брали гору над розсудливістю, завдаючи страждань мільйонам людей! Сподіваємося, що ми до кінця використали ліміт своїх помилок й усвідомили неминучість громадянського миру і соціальної злагоди.


Історія дає нам, можливо, останній шанс стати процвітаючою, сильною державою, громадяни якої по праву пишатимуться своєю Вітчизною. Наш мирний, такий працелюбний народ, який мужньо пройшов крізь сторіччя своєї драматичної історії, повинен посісти гідне місце у світовому співтоваристві. Для досягання цієї благородної мети ми, соціал-демократи, готові взяти на себе свою частину нелегкої роботи. Усього можна досягти, якщо у народу і його лідерів є ясний і глибоко продуманий проект майбутнього, є воля та рішучість для його реалізації.


Ми володіємо неоціненним багатством - інтегральним інтелектом народу, могутнім природним, виробничим і науково-технічним потенціалом. Нам, як ніколи, необхідний союз усіх політичних сил, здатних піднятися на історичну висоту і зрозуміти, що вони представляють найбільшу і найдостойнішу партію - український народ.


Усім, кому небайдуже власне майбутнє і майбутнє своїх дітей, хто пов'язує це майбутнє з долею рідної країни, ми пропонуємо приєднатися до нашого проекту суспільної перебудови і підтримати його. Тільки тоді ідеї, що містяться в ньому, стануть реальною силою, здатною змінити наше життя на краще.


Ми закликаємо Вас до об'єднання! Ми віримо у нашу спільну перемогу!

Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»