українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Відбулася презентація офіційного сайту В. Януковича

Олена Шевченко

Відбулася презентація офіційного сайту В. Януковича
20 серпня в приміщенні виборчого штабу В. Януковича відбулася презентація офіційного сайту кандидата - www.ya2004.com.ua.

Цей інтернет-ресурс надає широку інформацію не лише про Януковича – кандидата, але й дозволяє відвідувачам скласти про нього уявлення як про людину, з ії радощами та слабкостями.

Сайт складається з декількох розділів, що, в свою чергу, поділяються за рубриками. Розділ "Наш вибір" містить інформаційно-пропагандистські матеріали, що висвітлюють результати діяльності В. Януковича як керівника ще на Донбасі, далі як урядовця - вже за часів роботи в Києві. "Штаб дії" – розділ, що ілюструє практичні результати діяльності громадської, центральної приймальні. "Трибуна начальника штабу" містить виступи та коментарі С. Тігіпка, який очолює передвиборну кампанію В. Януковича. Напевно, особливо зацікависть і журналістів, і пересічних громадян фотоархів, що тематично поділяється на "робочі" фотографії та такі, що ілюструють моменти з приватного життя кандидата – дитячі, з родиною, у моменти відпочинку тощо.

Як зазначив представник виборчого штабу В. Януковича Г.П. Корж, сайт наразі знаходиться в стані доопрацювання, і не виключено, що в процесі передвиборних перегонів на ньому будуть з'являтися нові розділи. Головною ж метою, підкреслювалося на прес-конференції, було не стільки створити ресурс Януковича як офіційної особи, скільки познайомити відвідувачів сайту з В.Януковичем як особистістю.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»