українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Опозиційний блок НЕ ТАК!


Опозиційний блок НЕ ТАК!
18 грудня у Києві на Міжпартійному з'їзді був створений новий Виборчий блок. До новоутвореного блоку, який отримав назву "Опозиційний блок НЕ ТАК!", увійшли Соціал-демократична партія України (об’єднана), Всеукраїнське політичне об’єднання "Жінки за майбутнє", Республіканська партія України, Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Центр". Лідером Виборчого блоку одноголосно був затверджений Перший Президент незалежної України Леонід Макарович Кравчук.

Звертаючись до "помаранчевої" влади Леонід Макарович заявив: "Ви не вмієте управляти країною. Ми вам не віримо. Ви все робите НЕ ТАК! А інакше ви не вмієте".

Політичні сили, які створили "Опозиційний блок "НЕ ТАК!" ставлять за мету перемогу ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ і наголошують, що Україні вже досить "кольорових" перетворень і треба негайно зупинити сповзання країни в економічну і соціальну прірву.

Позиція виборчого Блоку "НЕ ТАК!" полягає в тому, щоб не допустити "помаранчевих" до влади після вступу в дію політичної реформи з 1 січня 2006 року.

Лідери опозиційного Блоку впевнені у тому, що завдяки праці і наполегливості, вони зможуть набрати потрібний відсоток голосів. Маючи досвід та професіоналізм, вони зможуть надзвичайно ефективно здійснити законодавчу політику.

"Ми були при владі тоді, коли економіка йшла на підйом, а країна рухалася шляхом прогресу. Тому ми знаємо, як керувати ефективно. І ми зуміємо, завдяки своєму досвіду, витягти країну з тієї прірви, у якій вона опинилася через безглузді зусилля "помаранчевої" влади", - заявив лідер партії В. Медведчук.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»