українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Постанова Центральної виборчої комісії. (Витяг) 5 січня 2006 року №73

Голова Центральної виборчої комісії Я. ДАВИДОВИЧ

Про скаргу Виборчого блоку політичних партій "Опозиційний блок НЕ ТАК!", зареєстровану в Центральній виборчій комісії
31 грудня 2005 року за № 21-34-9045

До Центральної виборчої комісії 31 грудня 2005 року надійшла скарга Виборчого блоку політичних партій "Опозиційний блок НЕ ТАК!" на дії Міністра внутрішніх справ України Луценка Юрія Віталійовича.

Викладені в скарзі вимоги суб‘єкт звернення обґрунтовує висловлюваннями Міністра внутрішніх справ України Луценка Ю. В. 27 грудня 2005 року під час конференції на сайті Інтернет-видання "Українська правда", спрямованими, на думку суб'єкта звернення, на дискредитацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списка Виборчого блоку політичних партій "Опозиційний блок НЕ ТАК!", з метою створення у виборців негативного, такого, що не відповідає дійсності, враження про них.

У письмових поясненнях тимчасово виконуючого обов'язки Міністра внутрішніх справ України зазначено, що за своїм змістом вищенаведене висловлювання не може бути визнано передвиборною агітацією.

Центральна виборча комісія вважає, що зазначені вище висловлювання Міністра внутрішніх справ України Луценка Ю. В. містять деякі ознаки передвиборної агітації.

Як зазначено вище, Міністр внутрішніх справ України Луценко Ю.В. є посадовою особою правоохоронного органу, органу виконавчої влади і не є кандидатом у народні депутати України, а отже, не може здійснювати передвиборну агітацію.

Враховуючи викладене, Центральна виборча комісія постановляє:

2. Звернути увагу Міністра внутрішніх справ України Луценка Ю. В. та інших посадових та службових осіб органів внутрішніх справ України на необхідність неухильного дотримання вимог виборчого законодавства України.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»