українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Резолюція учасників Круглого столу

16.11.07 11:33

РЕЗОЛЮЦІЯ
учасників Круглого столу
"Співпраця лівоцентристських сил:
європейський досвід та українські перспективи"


Учасники круглого столу одностайно констатують, що ліва ідеологія сьогодні затребувана суспільством. Разом із тим, перебування при владі політичних сил, які, прикриваючись популістськими соціальними гаслами, проводять відкриту антинародну політику, є доказом того, що ліві партії мають протиставити цьому потужні та скоординовані дії.

Учасники круглого столу вважають актуальним діалог між різними лівими політичними силами та зосередили свою увагу на питаннях, що їх об’єднують.
Учасники круглого столу дійшли згоди про регулярне проведення засідань круглого столу лівих політичних партій та прийняли рішення про створення Координаційної ради представників цих партій, як постійно діючого органу, що відповідатиме за підготовку засідань круглого столу, зокрема, визначення тематики засідань, узагальнення пропозицій щодо спільних дій, внесення пропозицій щодо формування мережі лівих інформаційних ресурсів тощо.

Ми наголошуємо, що без потужних спільних дій політичних сил, що сповідують ідеї соціальної справедливості і демократії, цивілізований розвиток України неможливий.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»