українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Вадим Місюра: "Прийшов час революції здорового глузду!"

Сьогодні

Вадим Місюра:
- Вадим Ярославович, здається, для обвинувачень на адресу міністрів оборони та закордонних справ потрібні досить вагомі підстави...

- А це не обвинувачення, а пропозиція Службі безпеки України розібратися в причинах неадекватної поведінки наших силовиков.

Давайте проаналізуємо разом.

У так званому початковому дискусійному документі помаранчева влада пообіцяла штабу північноатлантичного альянсу виділити 90 мільярдів гривень на приведення наших збройних сил відповідно стандартам НАТО. Ці гроші не підуть на повернення внесків в Ощадбанк, не підуть на соціальні програми, на поліпшення сфери освіти, на охорону здоров'я тощо. Більше того, підлаштування до стандартів НАТО буде здійснюватися не вітчизняними фахівцями, а "західними експертами", як це робиться при наданні технічних кредитів. Тобто платити ми будемо заходу.

Що ми за ці гроші одержуємо, видно на прикладі Угорщини та Польщі, де до 20% безробіття "забезпечено" за рахунок повної катастрофи військово-промислового комплексу, досі одного з найрозвиненіших серед країн Варшавського договору. А загибель ВПК - прямий наслідок підлаштування до стандартів НАТО. "Революційні перетворення" у Польщі з часу її вступу до НАТО привели до зовнішнього боргу в 120 мільярдів доларів. І це притому, що всього кілька років тому він був погашений.

Тепер про "миролюбність" НАТО, яке ще зовсім нещодавно бомбило Бєлград. Знищивши мости на Дунаї, вони завдали величезної шкоди нашому Дунайському морському пароплавству, що базується в Ізмаїлі. Що ж тоді говорити про збиток самої Югославії! Югославці - це єдиний у континентальній Європі народ, який так і не зміг подолати Гітлер. Армія
Тіто, що воювала в горах, складалася з волелюбних і мужніх патріотів. Це їхніх нащадків бомбило НАТО!

Сьогодні ці "голуби миру" оточують Росію. Сусідня Румунія вже дала згоду на розміщення натовських баз. Естонські літаки патрулюють російський кордон разом з американськими. Чи можемо й ми вподібнюватися їм? Адже це зрада стосовно Росії. Крім загальної історії, ми пов'язані й кровно.

І чи не нерозумно, претендуючи на вступ в антиросійський альянс, вимагати збереження пільгових (як для "своїх") цін на газ.

Як може високий державний чиновник бути зацікавлений у настільки масштабному збитку для своєї країни? Залишається лише два припущення: або він неадекватний, або в нього інтерес особистий і підтримується він кимось, хто набагато багатіший і впливовіший за державу.

- Ну, а якщо правильне все-таки перше припущення, то чому ви не продублювали свій запит поданням до відповідної, медичної установи

- Цього не дозволяє закон. Але ви праві. Жоден високопоставлений прихильник НАТО так і не зміг ясно відповістити на просте запитання: "Навіщо нам це НАТО?". Схоже, їм просто здається, що вступ у чергову глобалістичну організацію, - це круто. Адже це інфантилізм! Іншого логічного і раціонального пояснення цьому немає. Та й звідки узятися логіці, якщо вони не послідовні у своїх власних вчинках. Коли соціологічні опитування показують абсолютне неприйняття суспільством ідеї про членство в Північноатлантичному альянсі, пан Гриценко говорить про обов'язковість референдуму.

Коли ж виборчий блок "НЕ ТАК!" збирає 4 660 490 підписів за референдум, він вже говорить, що "помарачева" влада може визначитися й без референдуму. Між іншим, етика - цілком у дусі брюссельських ляльководів: коли наш міністр оборони обіцяв референдум, він посилався на документи НАТО, які передбачають обов'язковість проведення референдумів про членство. Тоді мені довелося поставити його в популярність про те, що з двадцяти шести країн референдуми провели тільки Іспанія та Угорщина.

- В останній день роботи скликання Верховної Ради ще напередодні парламентських виборів, кожен депутат бажає відзначитися тим, що запам'ятовується або вилити на опонента по відру бруду. І на цьому тлі Вадим Місюра виходить з прозаїчним запитом щодо реконструкції дитячої лікарні

- Знову ж таки, ви звертаєте пильну увагу на разові акції. Ми ж хочемо вивести фінансування охорони здоров'я на якісно інший рівень в цілому. До міськради блок "НЕ ТАК!" іде з програмою "Здоров'я". Але й вона - частина ще більш великої програми, заснованої на "Європейській хартії місцевого самоврядування" і, між іншим, на "Європейській хартії регіональних мов і національних меншин". Звідси й цілі:

- мораторій на будь-яке будівництво або землеотвід без схвалення на суспільних слуханнях;

- заборона висотного будівництва в історичному центрі міста;

- пільгове кредитування для молоді на житло;

- збільшення зарплати викладачам міських середніх шкіл;

- підтримка всіх культур, носіями яких є кияни;

- розвиток мережі російських шкіл і вузів поряд з підтримкою функціонування мови та культури багатомільйонного російськомовного населення Києва.

- збільшення фінансування загальноміських програм: "Двір", "Дах", "Опалення"...

- Вадиме Ярославовичу, дозвольте Вас перервати - це, все-таки, інтерв'ю, а не організаційний план

- Солодких революційних слів про помаранчевий Рай на Землі без якої-небудь конкретизації ми торік наслухалися. Настав час приступати до конкретних справ.

Прийшов час революції здорового глузду!


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»