укра©нськарусскийenglishСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя Укра©ни (об`╨днана)
СДПУ(О): команда рЁшучих
ВЁдбулися збори полЁтичних партЁй та громадських органЁзацЁй мЁста Ки╨ва "За стабЁльне майбутн╨!"

21.04.04 16:17

ВЁдбулися збори полЁтичних партЁй та громадських органЁзацЁй мЁста Ки╨ва
21 квЁтня 2004 року у ПалацЁ мистецтв "Укра©нський дЁм" зЁбралися представники полЁтичних партЁй та громадських органЁзацЁй центристсько-демократичного спрямування мЁста Ки╨ва.

КерЁвники ки©вських мЁських органЁзацЁй Аграрно© партЁ© Укра©ни, НДП, ПартЁ© регЁонЁв, СДПУ(О), ПартЁ© промисловцЁв Ё пЁдпри╨мцЁв, ЛЁберально© партЁ©, Християнсько-демократично© партЁ© та бЁльш нЁж сорока громадських органЁзацЁй звернулися до полЁтичних партЁй, громадських органЁзацЁй та мешканцЁв столицЁ Укра©ни з пропозицЁ╨ю об▓╨днати зусилля задля стабЁльностЁ, прогресу й процвЁтання держави. Учасники зборЁв запропонували керЁвництву Верховно© Ради, народним депутатам забути про полЁтичну кон▓юнктуру, вЁдЁйти вЁд конфронтацЁ© та розпочати новий цикл конструктивного полЁтичного дЁалогу у напрямЁ подальшого впровадження конституцЁйно© реформи Ё завершити цей процес до початку президентсько© виборчо© кампанЁ©.

Зборами пЁдтримана позицЁя лЁдерЁв депутатських фракцЁй Ё груп, а також полЁтичних партЁй, що входять до парламентсько-урядово© коалЁцЁ©, про визначення прем▓╨р-мЁнЁстра Укра©ни В.Ф. Януковича ╨диним кандидатом на виборах Президента Укра©ни 2004 року. ВирЁшено обговорити ©© на партЁйних з▓©здах, у депутатських фракцЁях Ё групах.

Прийнято звернення до киян, представникЁв громадськостЁ, щодо пЁдтримки ╨диного кандидата, заради збереження миру Ё соцЁально© стабЁльностЁ в державЁ.

Посилання:

 • Фоторепортаж
 • Сайт Ки©всько© мЁсько© органЁзацЁ© СДПУ(О)

 • Якщо Ви помЁтили помилку - видЁлЁть ©© мишкою та натиснЁть Ctrl Enter

  Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | яРЮРЭХ

  © Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Укра©нi" 2001 - 2005 р.

  ЗворотнЁй зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

  При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


  »