українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Звернення ХVІІІ з’їзду Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

12.07.04 10:30

ХVIII з’їзд Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) звертається до народу України із закликом підтримати єдиного кандидата від парламентської більшості на президентських виборах, що відбудуться 31 жовтня 2004 року.

Партія глибоко усвідомлює, що цей вибір є кардинально важливим і визначатиме політичні та економічні процеси на багато років, а тому від нього значною мірою залежить доля не тільки тих, хто піде на виборчі дільниці, а й їхніх дітей та онуків.

З огляду на важливість вибору, громадяни мають чітко, не зважаючи на емоції, усвідомлювати, яке майбутнє вони обирають, яку долю, яких керівників та лідерів. Голосувати за сталий економічний розвиток, зміцнення засад соціальної держави, реальне розв’язання соціальних проблем, виплати пенсій, погашення заборгованості по зарплатам, або піти на поводу у популістських сил, що ставлять за мету досягти влади за будь-яку ціну. Ці сили не пропонують суспільству чіткого плану політичного, економічного та соціального розвитку України, і, як показала їх позиція щодо Конституційної реформи, вони виступають проти еволюційних демократичних перетворень в країні.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед нашими виборцями, народом України, їх долею, ставлячи за мету побудову громадянського суспільства, Соціал-демократична партія України (об’єднана) закликає громадян України підтримати на виборах-2004 кандидатуру Віктора Януковича. СДПУ(О) вважає, що вибір центристських сил забезпечить подальше економічне зростання країни, сприятиме її подальшій демократизації, консолідує суспільство для завершення Конституційної реформи, дозволить поетапно вирішувати гострі соціальні проблеми.

Соціал-демократична партія України (об’єднана) висловлює тверду впевненість, що дух українського народу не схильний до революційних переворотів, що несуть економічні, політичні та соціальні негаразди для будь-якої держави та її громадян, а тому вибір політично виваженої, поміркованої та фахової людини є правильним і історично виправданим, та забезпечить подальшу розбудову незалежної Української держави.


Разом до кращої долі, до стабільності та благополуччя!

З людьми і для людей!


10 липня 2004року, м. Харків


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»