українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
ІХ з’їзд громадської організації "Українська соціал-демократична молодь"

19.07.04 17:47

ІХ з’їзд громадської організації
17 липня 2004 року у Києві відбувся з’їзд громадської організації "Українська соціал-демократична молодь".

Участь у роботі з’їзду взяли 106 делегатів від 27 регіональних організацій та 354 запрошених членів Житомирської, Київської, Харківської обласних та Київської міської організації УСДМ, а також лідери громадських молодіжних організацій, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, відомств, центральних та регіональних засобів масової інформації.

На адресу ІX з’їзду УСДМ надійшли привітання від Голови Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) Віктора Меддведчука, всеукраїнських та закордонних громадських організацій.

Головними питаннями, що розглянув ІХ з’їзд Української соціал-демократичної молоді, були:
1. Про кандидата на пост Президента України.
2. Про створення коаліції молодіжних організацій.
"Сьогодні нам слід визначитись щодо участі в президентських виборах та підтримки претендента на найвищу посаду в державі. Ми хочемо жити в країні, в якій можемо прогнозувати своє майбутнє. Для цього нам потрібні не стільки поводирі, скільки стабільна і виважена державна молодіжна політика." - відзначив у своїй доповіді Голова УСДМ, перший заступник Міністра України у справах сім’ї, дітей та молоді Вадим Костюченко.
"Я, як молодий державний службовець, пишаюсь тим, що можу працювати в коаліційному Уряді України. В Уряді, у якого курс реалізації молодіжної державної політики соціально спрямований. В Уряді, який день за днем робить все для того, щоб молоді роки українських громадян, не були періодом втрачених можливостей, а, навпаки, стали роками самореалізації та досягнень у навчанні, професійній діяльності, творчості та мистецтві. Саме на це спрямована Загальнодержавна програма підтримки молоді на 2004-2008 роки, яку молодіжні організації спільно з Урядом розробляли у 2003 році, а в 2004 році впроваджують в життя." - зауважив він.
Лідер молодих соціал-демократів також підкреслив, що важливо довести до свідомості кожної молодої людини, що ми агітуємо не тільки за кандидата, а за курс коаліційного Уряду, який спрямовано на соціальний захист та підтримку молоді. "Стратегічним завданням цього Уряду є завершення політичної реформи, бо лише політично відповідальна влада здатна його реалізувати", - наголосив В.Костюченко.
До обговорення доповіді активно долучилися представники від регіональних організацій УСДМ. Вони відмічали позитивні зрушення в молодіжній політиці в Україні загалом.

Делегати з’їзду одноголосно підтримали кандидатуру Прем’єр-міністра України В. Януковича на пост Президента України на виборах 2004 року. На з’їзді також було прийнято рішення про створення коаліції молодіжних організацій "Молодь обирає Януковича".

З’їзд прийняв звернення до української молоді із закликом підтримати кандидатуру Віктора Януковича на виборах-2004.

"Усвідомлюючи свою відповідальність перед українською молоддю, народом України, маючи на меті побудову громадянського суспільства, Українська соціал-демократична молодь закликає громадян України підтримати на виборах-2004 кандидатуру Віктора Януковича. УСДМ вважає, що цей вибір забезпечить подальше економічне зростання країни, сприятиме її подальшій демократизації, консолідує суспільство для завершення Конституційної реформи, дозволить ефективно вирішувати гострі соціальні проблеми молоді.

Українська соціал-демократична молодь висловлює тверду впевненість, що українська молодь встане на захист досягнень української державності, соціальних успіхів що були досягнуті країною завдяки роботі Президента України Леоніда Кучми, коаліційного уряду, і перешкодить політикам, схильним до революційних переворотів, що несуть економічні, політичні та соціальні негаразди для будь-якої держави та її громадян. Ми вважаємо, вибір політично виваженої, поміркованої та фахової людини є правильним й історично виправданим, такий вибір забезпечить подальшу розбудову незалежної Української держави", - йдеться у Зверненні.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»