українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Ю. Бойко: Пріоритети для енергозбереження - металургія й хімія

19.01.06 17:08
Прес-служба РПУ

Ю. Бойко: Пріоритети для енергозбереження - металургія й хімія
Країна повинна закуповувати газ якнайдешевше, а споживачам продавати його за диференційованою ціною: процвітаючим підприємствам - дорожче, населенню - дешевше. А різницю між закупівлею й продажем частково направляти на енергозберігаючі технології, як роблять багато країн. Про це сказав в інтерв'ю японському телеканалу NHK глава Республіканської партії, один з лідерів "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Юрій Бойко, повідомляє прес-служба РПУ.

За його словами, програма енергозбереження багатогранна, і вона розробляється окремо для кожної галузі. "Для металургії, наприклад, у рамках енергозбереження необхідне впровадження установок безперервного розливання сталі, заміна мартенівських печей. Для хімії це установка більш прогресивних апаратів одержання аміаку", - відзначив Юрій Бойко.

Пріоритетом для впровадження енергозберігаючих технологій повинні стати галузі, які дають найбільший експортний виторг. Але і в інших сферах їх необхідно використати: для машинобудування потрібні свої програми енергозбереження, для сільського господарства - свої.

Лідер РПУ також вважає, що для цих цілей необхідно залучати дешеві позичені гроші з-за кордону з чітким цільовим призначенням - це загальноприйнята світова практика.

"В остаточному підсумку ми повинні вдвічі знизити споживання енергоносіїв на долар виробленого ВВП за 6-7 років. Основою для їхнього впровадження повинне стати економічне обґрунтування", - підкреслив Юрій Бойко.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»