українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Опозиційний блок "Не Так!" готовий до переговорів по створенню парламентської коаліції

24.01.06 10:23
Інтерфакс-Україна

Опозиційний блок
Опозиційні сили вже сьогодні можуть почати переговори по створенню парламентської коаліції, заявив лідер Республіканської партії України Юрій Бойко.

"Ми вже зараз повинні розуміти, що коаліційний уряд має створюватися коаліційним парламентом.

Фракції, що буде домінувати, у Верховній Раді вже не буде, - більшість буде складатися з 3-4 суб'єктів політичного процесу", - сказав він у понеділок у Луганській області, повідомляє прес-служба Республіканської партії.

Ю.Бойко позитивно оцінив перспективи створення більшості на основі опозиційних фракцій: "Якщо ця більшість буде створюватися на базі сьогоднішніх опозиційних сил, то ми з задоволенням будемо розглядати пропозиції по об'єднанню з ними. Ми вважаємо, що нинішня влада - вона показала це протягом минулого року - не може управляти країною", - сказав він.

Лідер республіканців вважає, що будь-яку владу можна оцінити по її діях протягом перших трьох місяців: "Якщо влада протягом цього терміну, не проявляє себе, не пропонує шлях рішення проблем, не робить конкретних кроків, то далі вже можна нічого не чекати. Потрібно чекати тільки погіршення ситуації. Економічна стагнація, яку ми сьогодні спостерігаємо - це як раз наслідок бездіяльності влади", - підкреслив Ю.Бойко.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»