українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Ю.Бойко: Ми повинні сприяти єднанню країни

24.01.06 12:36
Укрпартінформ

Ю.Бойко: Ми повинні сприяти єднанню країни
З позиції державного прагматизму закликає вирішувати питання внутрішньої й зовнішньої політики голова Республіканської партії України, один з лідерів "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Ю.Бойко.

Він відзначає, що в існуючій напруженій ситуації не підтримує ідею федералізму. "Якщо в країні існує слабка влада (а в нас таки слабка), якщо немає єднання націй, то федералізм у будь-яких його проявах призведе до відцентрових тенденцій і розвалу країни, відновити яку буде вже не можливо. Тому при всіх труднощах, неоднаковості політичних поглядів ми всі повинні сприяти єднанню країни".

Відповідаючи на запитання з приводу захоплення маяка в Криму, Бойко відзначив, що це була звичайна провокація радикального характеру. "Потрібно розрізняти внутрішній радикалізм і зовнішній. Внутрішній жорстко виступає з внутрішніх питань, критикує всіх і вся. А радикалізм зовнішній - коли він переходить межі. Політикам потрібно чітко розуміти, що цим можна сильно нашкодити своїй країні. Такі політики влаштовують війну для своєї політичної реклами замість того, щоб шукати компроміс із позиції державного прагматизму", - сказав Юрій Бойко.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»