українськарусскийenglishСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Україна - соціал-демократична країна
Віктор Медведчук: Ющенко так і залишився Президентом Майдану

26.01.06 15:22
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

"Якби команда Ющенка справді піклувалася про інтереси України, вона б ніколи не піднімала питання про вступ України до НАТО. Північноатлантичний Альянс вже перебуває на кордоні з Україною, і цей блок реально протистоїть Росії. Поряд з відмовою розширювати співробітництво в рамках ЄЕП це і є головна причина погіршення відносин України з Росією. Якщо ми не зупинимо цей згубний процес, катастрофа неминуча", - заявив Віктор Медведчук, лідер СДПУ(О), що входить до "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", під час свого візиту в Дніпропетровську область.

"Ющенко ще рік тому заявляв, що хоче стати Президентом всієї України, однак його дії суперечать словам. Розкол України лише заглиблюється. Коли ющенківці подають рапорт, у якому говориться про те, що проблема російської мови в Україні вигадана, це не відповідає реальному положенню речей", - вважає лідер СДПУ(О).

"Ющенко до цих пір посилається на ідеали Майдану або говорить про зрадництво інтересів Майдану. Він так і залишився Президентом Майдану", - впевнений Віктор Медведчук.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»