українськарусскийenglishСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Нестор Шуфрич: Луценко непрямо підтвердив, що фабрикує політичні справи сам

26.01.06 15:36
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Нестор Шуфрич: Луценко непрямо підтвердив, що фабрикує політичні справи сам
"Міліція передала матеріали до прокуратури на 1300 посадових осіб, зокрема, на 630 керівників, у тому числі на Чечетова, Кучму, Януковича, Шуфрича та інших відомих персонажів", - сказав Луценко в ефірі 5-го каналу.

Коментуючи заяву в. о. міністра внутрішніх справ, представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Нестор Шуфрич заявив журналістам: "Луценко знову шукає "бандитів" у списках політичних сил - опонентів влади".

"Продовжуючи своїми заявами й безпідставними обвинуваченнями негативно впливати на суспільно-політичну ситуацію в країні напередодні виборів, Луценко порушує недавній заклик Президента до мораторію на дії виконавчої влади, які можуть дестабілізувати ситуацію. Тому Ющенку варто задуматися про відповідальність одного зі своїх міністрів, що вже наступного дня після звернення Президента до народу зухвало й цинічно порушує заклик "гаранта" до згоди", - стверджує Шуфрич.

"Очевидний і інший бік справи. Обвинувачуючи прокуратуру у тому, що вона закриває резонансні справи, які стосуються, переважно, представників колишньої влади, Луценко, видно, не розуміє, що сам підтверджує - більшість із цих справ замовлені і сфабриковані", - додав він.

"Розваливши роботу Міністерства внутрішніх справ і не зумівши виконати головне завдання "помаранчевого режиму" з нейтралізації політичних опонентів влади, міністр Луценко в досконалості освоїв старий радянський прийом недбайливих керівників - звалювати провину на інших, обвинувачувати у власних провалах кого завгодно, тільки не себе", - сказав народний депутат.

"Якщо спиратися винятково на закон і правові норми, то ситуація виглядає досить просто: МВС ініціює сотні "резонансних" справ, викликається багато VіP-персон, проводиться масована піар-підтримка цих справ у ЗМІ, зрештою, всі вони попадають у прокуратуру, яка, уважно вивчивши всі обставини, просто не знаходить у них складу злочину!", - заявив Нестор Шуфрич.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»