українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Ю.Бойко підтримує створення газового СП

26.01.06 16:37
ЛIГАБiзнесIнформ

Ю.Бойко підтримує створення газового СП
Ніякої шкоди від створення спільного підприємства по газу не буде, а от затягування з його створенням негативно відіб'ється на іміджі України у світі. Про це заявив глава Республіканської партії, один з лідерів "Опозиційного блоку "НЕ ТАК!" Юрій Бойко в ефірі телеканалу "Інтер", коментуючи створення СП за участю НАК "Нафтогаз України" і компанії "Росукренерго".

"Це звичайний торговий дім, де є власник газу і торгуюча організація. Вони його створюють, дають якусь націнку. А от якщо ця націнка буде більше $5, тоді вже можна говорити про шкоду інтересам держави", - сказав він.

Ю.Бойко стверджує, що створенням СП можна "прив'язати" власника газу, щоб "він не пішов на експорт, а працював тут". "Ставши учасником всіх проблем внутрішнього ринку, він буде розуміти ситуацію, а це значить, що і працювати більш професійно", - підкреслив глава РПУ.

За його словами, ніяких активів - труби, акції - українська сторона вносити в це СП не буде. Формування статутного фонду "Нафтогазом" і "Росукренерго" у рівних частинах грошовими коштами, політик назвав найбільш м'якою формою участі власника газу в торгівлі на ринку тієї країни, куди вона постачає газ.

Ю.Бойко нагадав також, що пропонував створити торговий дім із "Нафтогазом" ще компанії "Ітера", яка кілька років тому займалася поставками газу в Україну. Однак керівництво компанії тоді відмовилося від цього кроку.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»