українськарусскийenglishСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Зроби свій хід
Віктор Медведчук: Ющенко готує радикальний сценарій - другий Майдан

26.01.06 17:44
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Віктор Медведчук: Ющенко готує радикальний сценарій - другий Майдан
"Ми не будемо підписувати ініційований Ющенком "Меморандум про чесні вибори". Цей документ фактично закликає до дотримання Конституції та законів, які Президент і так зобов'язаний гарантувати. Сподіваюся, що Ющенко, який визнав нову редакцію Конституції лише через місяць після її набрання чинності, не забув, що саме він є її гарантом", - заявив Віктор Медведчук під час зустрічі з журналістами.

"Сьогодні команда Ющенка намагається представити ситуацію так, начебто тільки вона може перемогти на виборах. Заява "помаранчевих" лідерів щодо можливості нового Майдану у випадку їхньої поразки на виборах, нападки на Парламент і заклики до його розпуску говорять про те, що "ющенківці" готують до реалізації радикальний сценарій. Що й не дивно, з огляду на їхнє маніакальне прагнення до влади", - вважає він.

"Але перемога "помаранчевим" може тільки снитися. Ми не допустимо продовження тиску на судові й правоохоронні органи. Ми не допустимо продовження "помаранчевого свавілля", - сказав Віктор Медведчук.

Нагадаємо, що Віктор Медведчук, лідер СДПУ(О), що входить до "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", і його заступник Михайло Папієв перебувають з робочим візитом у Дніпропетровській області.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»