українськарусскийenglishСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Степан Гавриш: Безпеку нам потрібно шукати поза межами НАТО

27.01.06 11:41
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Степан Гавриш: Безпеку нам потрібно шукати поза межами НАТО
"У 2004 році Україна мала один з найвищих рейтингів в Європі, третє місце за рівнем зростання ВВП. Сьогодні ж ці показники опустилися до одного з найнижчих показників – 79 місце у рейтингу інвестиційної привабливості. І це при тому, що Ющенко мав максимальну довіру з боку Заходу", — заявив народний депутат Степан Гавриш, представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК", на зустрічі з виборцями у Сумській області.

"Сьогодні від України відмовляються зарубіжні інвестори. Члени Європейського Союзу заявляють, що в найближчі 20 років Україна не вступить до цієї організації. Ніхто Україну не чекає в ЄС. І взагалі, лунають заяви, що Україна не має шансів вступити до Євросоюзу", — продовжив Степан Гавриш. Проте, за словами народного депутата, це означає не те, що ми остаточно втратили можливість вступу у ЄС, а те, що Ющенко втратив довіру з боку Європи.

"Спроби інтегруватися до ЄС через вступ до НАТО взагалі суперечать нашим національним інтересам та Конституції, згідно з якою Україна є позаблоковою державою. НАТО для України — це смертельна небезпека, яка остаточно зробить нас ворогом Росії. Гарантії безпеки нам потрібно шукати поза межами НАТО", — підкреслив Степан Гавриш.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»