українськарусскийenglishСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Віктор Медведчук: Мені соромно за Ющенко, Сподаренко

27.01.06 11:59
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Віктор Медведчук: Мені соромно за Ющенко, Сподаренко
27 січня лідер Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), що входить в "Опозиційний блок НЕ ТАК!" Віктор Медведчук і його заступник Михайло Папієв перебувають із робочим візитом у Дніпропетровській області.

Коментуючи на зустрічі з виборцями недавнє присвоєння звання Героя України голові редради газети "Сільські вісті" Івану Сподаренку, Віктор Медведчук сказав: "Як людина, як громадянин, я відчуваю глибокий сором за Ющенка, який напередодні Міжнародного дня пам'яті жертв Холокоста привласнив це звання людині, відомому своїми ксенофобськими поглядами".

"Сьогодні увесь цивілізований світ вболіває за жертвами Холокоста. А наша "моральна" влада привласнює вищу нагороду країни людині, широко відомому своїм шовінізмом і антисемітизмом, керівникові скандальної газети, відомої своїми пасквілями", - сказав лідер СДПУ(О).

"На сьогоднішній зустрічі поруч зі мною перебуває Володимир Геннадійович Команов, видатний конструктор, людина, яка прославила Україну високими досягненнями в космічній сфері. Коли йому присвоювали звання Героя України, я відчував гордість за свою країну, за Україну, за Президента. А сьогодні мені соромно за Президента України", - заявив Медведчук.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»