українськарусскийenglishСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
СДПУ(©): всі права захищені
Віктор Медведчук: "Опозиційний блок НЕ ТАК!" не піде на угоду з "помаранчевими"

27.01.06 18:00
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Віктор Медведчук:
27 січня лідер СДПУ(О), що входить до "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", Віктор Медведчук і його заступник Михайло Папієв у рамках триденного візиту по Дніпропетровської області відвідали Кривій Ріг.

Відповідаючи на запитання виборців щодо структури майбутньої Верховної Ради, Віктор Медведчук заявив: "У майбутньому парламенті фракція "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" ніколи не піде на будь-які угоди з "помаранчевими", будь то соціалісти, БЮТ, "Наша Україна" або будь-хто інший із численних "авторів" нинішнього "економічного чуда", що вже загрожує перерости в національну катастрофу".

"Вони не тільки збрехали на Майдані, обіцяючи те, що ніколи не збиралися виконувати, вони брешуть і сьогодні, розповідаючи про те, що все обіцяне українському народу напередодні виборів уже зроблене", - сказав він.

"Я знаю, що в країні досить розумних і відповідальних політичних сил, які здатні в результаті виборів прийти в парламент і створити коаліцію без "помаранчевих". Саме це є головною умовою виходу країни із кризи. Це й стало головною метою "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", - підкреслив Віктор Медведчук.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»