українськарусскийenglishСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Успіх - тільки для всіх
"Опозиційний блок НЕ ТАК!" на Прикарпатті — є!

30.01.06 11:26
Прес-служба «Опозиційного блоку НЕ ТАК!»

«Опозиційний блок НЕ ТАК!» на Прикарпатті — є!
28 січня 2006 р. у м. Івано-Франківську відбулася обласна міжпартійна конференція виборчого блоку "Опозиційний блок НЕ ТАК!" обласних організацій Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), Всеукраїнського політичного об’єднання "Жінки за майбутнє", Республіканської партії України.

Виступили лідери обласних організацій Великочий В.С.,
Тимчук В.Т., Коваль І.В., які охарактеризували реальний стан кризи в політичному, економічному та соціальному житті країни та окреслили необхідність кардинальних змін у нашій державі.

Зокрема, секретар Івано-Франківської обласної організації СДПУ(О) Володимир Великочий зазначив, що ця криза поглиблюється через використання кланових, родинних інтересів "нашоукраїнців", які крім збагачення та лобіювання власних потреб, більше не займаються нічим у владних структурах і забули, що держава існує для народу, а не народ для держави. Крім того, щоб зберегти владу у своїх руках — помаранчеві доволі часто недотримуються Конституції, інших законів України, напевно прикладом їм служить діючий Президент.

Яскравим прикладом використання адмінресурсу стало відкликання документів міським головою Івано-Франківська Зіновієм Шкутяком за проведення Всеукраїнського референдуму проти НАТО, без будь-яких видимих і важливих на те причин.

Формування професійних і дієздатних органів на місцях — першочергова передумова цих змін. Для цього і було на конференції висунуто кандидатів у депутати Івано-Франківської обласної ради та включення їх до виборчого списку від "Опозиційного блоку "Не так"".

Необхідність потреби зміни влади — очевидна.

На закінчення відбулося обговорення передвиборчої програми "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", яку було одностайно затверджено делегатами конференції.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»