українськарусскийenglishСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Леонід Кравчук: Ніхто не може вказувати конституційному суду

30.01.06 16:09
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Леонід Кравчук: Ніхто не може вказувати конституційному суду
28 січня прес-служба Партії Регіонів поширила повідомлення про те, що Віктор Янукович пропонує шлях до врегулювання політичної кризи. Зокрема, у повідомленні, розповсюдженому прес-службою Партії Регіонів, йдеться: "Всі сторони домовляються про те, що Конституційний Суд не буде приймати до розгляду будь-які заяви, спрямовані на зміну закону до 26 березня 2006 року".

Коментуючи цю інформацію, лідер "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" перший Президент України Леонід Кравчук заявив: "Я думаю, що дане повідомлення є провокацією, про яку Янукович міг і не знати".

"Нинішня влада хотіла б, щоб представники опозиції вийшли за рамки конституційного поля і українського законодавства. Ющенко й сам, то не визнає змін до Конституції, то обіцяє провести незаконний референдум, то ігнорує законні рішення Верховної Ради. У мене давно склалося враження, що Ющенко помилково вважає, що президент і є закон", - зауважив Леонід Кравчук.

"Пропозицію Януковича "зацікавленим сторонам" домовитися і робити спільний тиск на Конституційний Суд, я впевнений, Ющенко сприйме з радістю. Віктору Андрійовичу нема чого втрачати - його маніпуляції з українським законодавством добре відомі всім. А от підписання подібної угоди Януковичем стало б більшою прикрістю для всіх супротивників "помаранчевої" влади".

"Я хочу заявити, що ніяка політична сила, будь вона у владі або в опозиції, ніякі угоди або меморандуми між будь-ким не можуть указувати конституційному або будь-якому іншому суду, що він повинен або чого не повинен робити. А подібні заяви, а тим більше конкретні дії, є не що інше, як грубий тиск на суд, що само по собі заслуговує правової оцінки" - сказав лідер "Опозиційного блоку НЕ ТАК!".


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»