українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
ЦВК визнала, що "1 1" порушив права "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

30.01.06 16:15
Прес-служба «Опозиційного блоку НЕ ТАК!»

ЦВК визнала, що «1 1» порушив права «Опозиційного блоку НЕ ТАК!»
27 січня ЦВК прийняла рішення задовольнити скаргу "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" до ТРК "Студія "1 1".

Нагадаємо, що 23 січня "Опозиційний блок НЕ ТАК!" звернувся до Центральної виборчої комісії України зі скаргою на порушення його прав представниками телеканалу "1 1", які запропонували виключити з рекламного відеоролика блоку наступне висловлювання: "Помаранчеві вожді завели Україну в економічну і соціальну прірву", посилаючись на частину 9 статті 71 Закону України "Про вибори народних депутатів".

"При цьому суб’єкт оскарження свідомо перекрутив та спотворив зміст названої норми законодавства. Насправді, відповідно до частини дев’ятої статті 71 Закону забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію (блок) — суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати. Але суб’єкт оскарження, відмовляючи в оприлюдненні відеокліпу, посилається на відомості стосовно дій влади, але аж ніяк не суб’єктів виборчого процесу", — говориться в скарзі "Опозиційного блоку НЕ ТАК!".

Представники "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" вважають такі дії керівництва каналу "1 1" політичною цензурою, оскільки саме генеральний продюсер "Телевізійної компанії "1 1" О. Герасим’юк включена до першої п’ятірки виборчого списку блоку "Наша Україна", який підтримує чинний політичний режим в Україні.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»