українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Юрій Бойко: Комунальних проблем немає — є проблема управління

30.01.06 16:22

Юрій Бойко: Комунальних проблем немає — є проблема управління
"Проблеми житлово-комунального господарства вирішуються за допомогою змін в місцевому самоврядуванні, в управлінні енергозбереженням, а також в соціальній політиці". Про це в інтерв’ю журналістам під час перебування в Полтавській області заявив представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Юрій Бойко.

"Наявними засобами і методами змінити ситуацію в житлово-комунальному господарстві неможливо. Коли говорять про підняття тарифів, то відразу виникає кілька питань. По-перше, сім’я не може платити за комунальні послуги більше 15% сукупного доходу. По-друге, існуючі тарифи не покривають затрат комунальних підприємств на надання послуг. По-третє, місцеві органи влади в разі відмови піднімати ціни на комунальні послуги змушені відшкодовувати підприємствам різницю з місцевого бюджету, а грошей на це не мають", — заявив Юрій Бойко.

За словами політика, замість підняття тарифів потрібно застосовувати комплекс перетворень. Зокрема, передусім потрібно забрати повноваження щодо тарифної політики у місцевої влади і передати їх спеціальним територіальним комісіям. "Ці комісії вивчатимуть ситуацію по кожному окремому комунальному підприємству і ухвалюватимуть рішення про те, чи відповідає тариф реальній собівартості послуг. В масштабах країни це не такі великі гроші. Для цього потрібно близько 300-400 мільйонів гривень", — сказав він.

При цьому Юрій Бойко підкреслив, що у разі підняття тарифів на комунальні послуги, державна система субсидіювання зобов‘язана надавати малозабезпеченим сім‘ям додаткові пільги та субсидії.

"У попередні роки "Нафтогаз України" щорічно встановлював близько 300 тисяч газових лічильників. Був збудований метрологічний центр у Боярці, який дозволяє більш точно здійснювати облік газу. Крім того, у Черкасах ми впровадили мало витратну енергетичну технологію "Водолій", яка, до речі, викликала неабиякий інтерес у японців", — підкреслив Юрій Бойко.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»