українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
С.Гавриш: Сьогодні Ющенко опинився в опозиції до свого народу

02.02.06 11:43
Прес-служба «Опозиційного блоку НЕ ТАК!»

С.Гавриш: Сьогодні Ющенко опинився в опозиції до свого народу
Перебуваючи у Львові з робочим візитом, представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" народний депутат України Степан Гавриш під час прямого ефіру на телебаченні заявив: "На українській політичній ниві Кравчук є головним сіячем. Він завжди буде першим, і таким увійде до історії. Його безперечна заслуга полягає у тому, що, відчувши насування кризи, він пішов на вибори на один рік раніше. Сьогодні Україні потрібна його мудрість, як ніколи".

"На відміну від Кравчука, Ющенко опинився сьогодні в опозиції до свого народу. Тому наша політична сила говорить йому НЕ ТАК! Влада не повинна огороджуватися парканами на Банковій, вона має бути публічним джерелом. Якщо Кучма проводив візантійську політику, то Ющенко звернувся до азіатської моделі, яка базується на сімейних відносинах, "нашпигованих" кумами", - вважає він.

Говорячи про відношення Ющенка та Януковича, Степан Гавриш заявив, що головним агітатором за Віктора Федоровича є сам Ющенко. "Оприлюднення інформації по судовим справам лідера Партії Регіонів призведе до зростання рейтингу цієї політичної сили. У влади немає ідеології боротьби, тому це скоріше демонстрація слабкості, ніж сили", — заявив Гавриш.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»