українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Юрій Бойко: У нас все починається з економіки

02.02.06 12:29
Прес-служба Республіканської партії України

Юрій Бойко: У нас все починається з економіки
"Якщо є потужна економіка, то і країна живе стабільно", - так Юрій Бойко прокоментував роль економічної програми в діяльності "Опозиційного блоку НЕ ТАК!". "Можливо, раніше влада і не давала на соціальні потреби стільки грошей, скільки сьогодні, але якщо в нас будуть такі темпи економічного "зростання" як зараз, то це закінчиться через 2, 3, 4 місяці. Не може країна розвиватися з ростом ВВП 2,5%.", - вважає політик.

В прямому ефірі ТРК "Ера" політик наголосив: "Треба зрозуміти дві речі. Перша – в сучасній економіці немає легких рішень. І по-друге, треба зрозуміти, що будь-яка економічна модель складається з тисяч підприємств, з тисяч складових. Тільки разом вони роблять те, що ми кажемо "економіка".

Юрій Бойко нагадав, що фахівцями блоку розроблено 100 інновацій, які при втіленні дають успішну економічну модель. Він окремо виділив машинобудування. "Україна входить в десятку найбільших експортерів металу. Для нас метал - це кінцева продукція, а для тих, хто купує цей метал, це напівфабрикат. Вони з нього роблять продукцію в машинобудуванні, тобто використовують робочі місця, науковий потенціал. Ми пропонуємо дати українському машинобудуванню дешеві кредити і пільги і експортувати не метал, а продукти його переробки".

На думку Юрія Бойка, машинобудування може стати локомотивом всієї економіки. Причому кінцевою метою політик назвав структурні зміни, коли держава експортуватиме вже не продукцію, а науки, технології і послуги. Це те, до чого прийшла Японія й інші країни, на які ми рівняємося: Швейцарія, Швеція.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»