українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Валентина Довженко: Політика держави має бути спрямована в інтересах народу

02.02.06 13:22
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Валентина Довженко: Політика держави має бути спрямована в інтересах народу
Лідер Всеукраїнського політичного об`єднання "Жінки за майбутнє", представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Валентина Довженко провела зустріч з мешканцями міста Шостка, що на Сумщині. Вона зазначила, що політика держави має бути спрямована на забезпечення інтересів народу. У разі перемоги блоку на парламентських виборах Валентина Довженко, за її словами, ініціюватиме у Верховній Раді прийняття законів про захист материнства та дитинства, державну підтримку сімей у вихованні дітей.

Представник блоку також сказала, що такі кроки нового парламенту як відновлення справедливості у пенсійному забезпеченні громадян, які працювали на шкідливих підприємствах, поліпшення соціального становища малозабезпечених верств населення, в тому числі матерів, які доглядають за дитиною віком до трьох років, мають бути першочерговими.

Вирішення соціальних питань Валентина Довженко вбачає також у підвищенні державної допомоги, зниженні податку на сукупний доход сім`ї, введенні диференційованого підходу та зниженні податків для багатодітних сімей, враховуючи кількість дітей.

"Сьогодні потрібно відновити дію вільних економічних зон, стимулювати малий та середній бізнес. Саме це сприятиме вирішенню проблем зайнятості населення. Мінімальна ж пенсія, стипендія та інші соціальні виплати повинні бути не нижче рівня прожиткового мінімуму", — сказала Валентина Довженко.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»