українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Ю.Бойко: Наша мета - об'єднати нації заради здійснення потужного економічного прориву

03.02.06 12:32
Підготувала Ольга Каребіна

Ю.Бойко: Наша мета - об'єднати нації заради здійснення потужного економічного прориву
Щодо економічного розвитку Юрій Бойко сказав, що "Опозиційний блок НЕ ТАК!" знає не тільки що потрібно робити в країні, але і як домогтися результатів. Тому представники блоку твердо відстоюють політреформу і будуть шукати компроміс з основними гравцями щодо пріоритетів економічного розвитку: "Наша мета - об'єднати нації заради здійснення потужного економічного прориву. Це може забезпечити модель економіки інноваційного індустріалізму. Не буду приховувати - це дуже амбіційний проект, подібна стратегія лежала в основі розвитку економік багатьох сучасних країн - лідерів світового господарства".

Бойко вважає, що Україна має все необхідне для того, щоб перетворитися з сировинного придатка в продавця високотехнологічних товарів і послуг: "У нас є високий освітній потенціал, виробнича база. Не вистачає тільки стратегічного мислення: ми ж десятиліттями розкидаємо свої ресурси, замість того, щоб вибрати головний напрямок економіки, вкласти в нього достатню кількість коштів і створити "індустріальний кулак" – групу національних і приватних корпорацій-лідерів, здатних самостійно конкурувати на світовому ринку".

Стосовно економічної програми "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", Бойко сказав, що вона гарантує економічний ріст на рівні 8-10 відсотків, зменшення за 5-7 років рівня енергоємності економіки у 2 рази. Модернізація дозволить збільшити прибутковість промисловості. Малі міста відчують це по збільшених зарплатах і відрахуваннях до бюджетів. В умовах зростання виробництва підприємства будуть конкурувати за робочу силу. Бізнес змушений буде більше інвестувати своїх працівників. Виросте попит на освічених фахівців: "Такий стабільний розвиток, безумовно, дозволить поліпшити добробут українських громадян і дозволить досягти середнього розміру зарплати у 1500 гривень, пенсій - 800 гривень".

Також Юрій Бойко вважає, що часи ручного керування давно минули. Сьогодні технологія прийняття рішень ускладнилася, роблячи той або інший крок потрібно враховувати занадто багато інтересів. Сотні програм і стратегій так і залишилися на папері тому, що їхні творці не розуміли цієї простої істини.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»