українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Молодіжне кредитування повинне працювати не так

07.02.06 09:55
Прес-служба Республіканської партії України

Молодіжне кредитування повинне працювати не так
"Нинішній механізм молодіжного кредитування абсолютно не ефективний. Для забезпечення житлом молодих фахівців потрібен зовсім інший механізм", - заявив під час робочого візиту до Харкова представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", глава Республіканської партії Юрій Бойко. Нагадаємо, що він є одним з авторів економічної стратегії блоку.

Той пілотний проект, який намагається реалізувати нинішня влада з великою рекламою для малої кількості родин, недієздатний, вважає політик. За його словами, існуюча на Заході, пільгова система кредитування для купівлі житла, на жаль, у нас не працює. "Я приведу порядок цифр за київськими мірками. Вартість квартири в Києві близько 80 тис. доларів. Зарплата молодого фахівця, що закінчив інститут, у середньому становить 300-400 доларів", - відзначив Юрій Бойко, підкресливши, що ніякі кредити в доступному для огляду майбутньому цю проблему вирішити не в змозі.

Як вважає лідер РПУ, єдиним варіантом рішення цієї проблеми є звільнення компанії, заводу, фірми, що надає квартири молодим фахівцям, від оподатковування на суму квартири. "Фірма купує житло для свого співробітника, на цю суму вона звільняється від податків на 80%, потім вираховуючи частинами з його зарплати. Таким чином наймолодший фахівець стає патріотом своєї компанії, а фірма, у свою чергу, одержує сумлінного співробітника ы не втрачає в прибутках. Я так робив, коли працював директором Лисичанського НПЗ", - відзначив Юрій Бойко.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»