українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Візит Ю. Бойка до Броварів

09.02.06 16:19
Прес-служба Київського обласного штабу«Опозиційного блоку НЕ ТАК!”

Візит Ю. Бойка до Броварів
Юрій Анатолійович Бойко, який відповідає в "Опозиційному блоці НЕ ТАК!" за розробку та презентацію програми економічного відродження України, 8 лютого відвідав Броварський казенний завод порошкової металургії – одне з найбільш технологічно передових підприємств колишнього СРСР. Сьогодні потужності підприємства не завантажені навіть на третину.

Лідер РПУ Юрій Бойко та керівник Київського обласного штабу "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", член Політбюро, Секретар Київського обкому СДПУ(О) Олексій Іщенко відвідали цехи підприємства, поспілкувалися з робітниками, начальниками цехів, керівництвом заводу.

Після цього в актовому залі заводу відбулася зустріч лідерів блоку з виборцями Броварів та робітниками інших підприємств промислової зони цього міста-супутника столиці.

Відповідаючи на численні запитання Юрій Бойко чітко окреслив економічну стратегію прориву виборчого "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", підготовлену провідними економістами України. На прохання жителів Броварів він більш детально зупинився на питаннях взаємовідносин України з Росією, зокрема економічних; так званих "газової" та "молочно-тваринницької" "торгових воєн" з нашим північно-західним сусідом; вступу України до НАТО та перспектив ЄЕП разом з Росією, Білоруссю та Казахстаном; приватизації Криворіжсталі та інших стратегічних підприємств; становлення та функціонування в Україні повноцінного фондового ринку.

Окремо було обговорено реальні економічні проблеми Броварського казенного заводу порошкової металургії. За словами Юрія Анатолійовича насправді економіка, високі макроекономічні матерії починаються з вирішення проблем саме таких підприємств. Зокрема отримання достатніх обігових коштів завдяки дешевим та доступним кредитам, технологічного переоснащення підприємства, впровадження енергозберігаючих технологій, випуску продукції закінченого технологічного циклу, а не напівфабрикатів.

Без державної підтримки та сприяння ці проблеми доволі важко вирішити.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»