українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Володимир Заєць: Українські солдати будуть використовуватись у НАТО для "зачищення територій"

13.02.06 11:32
Прес-служба «Опозиційного блоку НЕ ТАК!»

Володимир Заєць: Українські солдати будуть використовуватись у НАТО для «зачищення територій»
Під час прямого ефіру на телеканалі "Рівне-1" у Рівному народний депутат , член фракції СДПУ(О) у Верховній Раді, кандидат у депутати Верховної Ради від "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Володимир Заєць зауважив на запитання ведучого, що програма цього опозиційного блоку відрізняється від інших своєю правдивістю і реалістичністю, що кандидати від блоку не грішитимуть обіцянками, аби сподобатись українському виборцеві.

Щодо законопроекту про особливий статус Рівненської області Володимир Заєць сказав, що згідно з цим документом рівняни мають повне право на компенсацію в оплаті за електроенергію, адже вони відчувають на собі вплив двох атомних електростанцій і наслідки аварії на третій.

Володимир Заєць вважає, як і його соратники по блоку, що кожен регіон має свої особливі проблеми, і щоб він не випрошував гроші для їх вирішення у центра, необхідне розщеплення податків, які збираються в регіонах, на вирішення регіональних проблем.

Як аргумент проти вступу України до НАТО Володимир Заєць привів цитату з документів про наміри, які мають гриф "для службового користування" і були розроблені в Міністерстві оборони України, де йдеться про те, що українські збройні сили будуть використовуватись у НАТО для розмінування, зачищення територій від наслідків радіаційних, бактеріологічних чи хімічних збройних нападів. Володимир Заєць запитав, чи потрібно це українським матерям, у яких нині підростають діти?

Стосовно питання про можливості покращення пенсійного забезпечення Володимир Заєць зауважив, що, як це не банально, але тільки тоді, коли запрацює економіка, вдасться покращити пенсійне забезпечення. Той шлях, яким іде нинішня влада, яка спрямувала на дотацію Пенсійного фонду 10 мільярдів від продажу Криворіжсталі торік і має намір спрямувати стільки ж і цього року, – це шлях в нікуди.

Полемізуючи з Юрієм Костенком, який на попередньому прямому ефірі телеканалу "Рівне-1" заявив про те, що його блок ініціюватиме референдум про необхідність депутатської недоторканості, Володимир Заєць зазначив, що це принаймні нещиро, адже автором цього законопроекту був колега Юрія Костенка Валерій Осадчий, а фракція СДПУ(О) його не підтримала.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»