українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Нестор Шуфрич: Підсумки приватизації ВАТ "Херсонський бавовняний комбінат" можуть бути переглянуті

13.02.06 11:43
Прес-служба «Опозиційного блоку НЕ ТАК!»

Нестор Шуфрич: Підсумки приватизації ВАТ «Херсонський бавовняний комбінат» можуть бути переглянуті
Представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Нестор Шуфрич перебуває в Херсонській області. У ході зустрічі з місцевими жителями до народного депутата звернулися представники трудового колективу ВАТ "Херсонський бавовняний комбінат", навколо якого склалася ситуація, яка вважається однією з найважливіших проблем Херсонщини.

Щодоо одного з найбільших підприємств текстильної промисловості в Європі не виконуються інвестиційні зобов'язання, внаслідок чого загублено понад 20000 робочих місць, а річна заборгованість ВАТ становить більше 25 мільйонів доларів.

Народний депутат України, керівник Херсонського штабу "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Володимир Воюш готовить звертання до губернатора Херсонської області Силенкову, а Нестор Шуфрич запропонував представникам трудового колективу 20-21 лютого приїхати до Києва.

Якщо представники бюджетоутворюючого підприємства Херсонщини (40%) приїдуть до Києва, Шуфрич обіцяє разом з ними відвідати Генеральну прокуратуру, Фонд держмайна і активізувати відповідні дії.

"Я думаю, що ми зможемо зупинити розграбування цього підприємства. Потрібно припинити безконтрольне списання обладнання і його подальший продаж. Якщо Фонд держмайна протягом тижня не втрутиться, ми будемо вимагати скасування приватизації і повернення підприємства до держвласності. Ми, безумовно, звернемося до губернатора області, але я не бачу у нього потенціалу для рішення цієї проблеми", - підкреслив Нестор Шуфрич.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»