українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
"Опозиційний блок НЕ ТАК!" готує скаргу в Парламентську асамблею Ради Європи

14.02.06 11:58

"Опозиційний блок НЕ ТАК!" просить спеціального вповноваженого представника Генерального секретаря Ради Європи прибути в Україну для контролю за виборчим процесом. Про це повідомив народний депутат, представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Степан Гавриш на брифінгу в понеділок.

Як передає кореспондент Лігабізнесінформ, у "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" є ряд доказів порушення виборчого законодавства, застосування адмінресурсу провладними політичними силами. З цього приводу блок має намір звернутися до Моніторингового комітету і просить представника Генсека Ради Європи контролювати хід виборів.

"Опозиційний блок НЕ ТАК!" виступає за дотримання прав тих виборців, які не володіють українською мовою. Представники політичної сили направили до Парламентської асамблеї Ради Європи скаргу на підписаний Президентом Закон, що забороняє давати політичну рекламу не українською мовою .

Опозиційний блок заявляє, що має у своєму розпорядженні докази порушень на місцевому рівні. Зокрема, заявлялося про знищення агітаційних плакатів блоку й про боротьбу з активістами блоку з використанням місцевого адмінресурсу.

За словами С.Гавриша, блок готує скаргу в ПАРЕ, де приводяться дані використання "у новому вигляді маніпулятивного адмінресурсу".


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»