українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Юрій Бойко: Безпека газових мереж під загрозою

14.02.06 16:23
Прес-служба Республіканської партії України

Юрій Бойко: Безпека газових мереж під загрозою
Під час "прямої лінії" у редакції газети "Комсомольська правда в Україні", один з представників "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Юрій Бойко відповів на цілий блок питань з газової тематики.

Останнім часом, на жаль, мова не йдеться про те, щоб вкладати гроші в розвиток газових мереж і підвищення їхньої надійності, відзначив Юрій Бойко. У країні інфляція, змінилися споживчі ціни, а вартість прокачування газу в країні залишається на тому ж рівні. "Всі облгази, які займаються цим, перебувають у такому стані, що якось ще взимку виживають за рахунок збільшеної кількості роботи, улітку набирають кредити, протягом зими їх віддають", - підкреслив лідер РПУ. Він нагадав про існування програми, відповідно до якої 4% обороту газівники вкладали в ремонт і реконструкцію труб. Однак зараз ситуація ускладнилася, оскільки тариф на прокачування залишився незмінним. "Як тільки закінчиться вся ця епопея з підписанням газових документів і країна нарешті заспокоїться, треба негайно переходити до предметного професійного розгляду тарифів на транзит газу внутрішніми мережами. А якщо ні, то це приведе до неприємних і небажаних наслідків. Ми всі пам'ятаємо аварії, які у нас були, і дай Боже, щоб їх не було в майбутньому", - сказав Юрій Бойко.

Під час "прямої лінії" глава Республіканської партії відповів на два десятки питань, які задавали читачі "Комсомолки" з Києва, Харкова, Сімферополя, Дніпропетровська, Полтави, Запоріжжя. Крім нафтогазової тематики, вони також цікавилися політичними і економічними питаннями, а також родиною й захопленнями Юрія Бойка.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»