українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Віктор Медведчук: Я рекомендую Президенту прочитати Конституцію. Там є багато цікавого

14.02.06 17:38
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Віктор Медведчук: Я рекомендую Президенту прочитати Конституцію. Там є багато цікавого
"У заяві Віктора Ющенка щодо проведення референдуму з прийняття Конституції немає ніякої правової логіки - тільки бажання все зробити "чесно". І навіть його радник вказує, що у випадку з Конституцією "чесно" означає "відповідно до розділу 13" цієї ж самої Конституції, що визначає порядок внесення змін", - заявив журналістам лідер СДПУ(О), що входить до "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", коментуючи заяву радника Президента України М. Полуденного про "консультативний характер" пропонованого Ющенком референдуму.

"Хочу нагадати, що зміна Основного закону країни здійснюється голосуванням у Верховній Раді за процедурою, описаною в Конституції. У тих випадках, коли пропонується змінити розділи 1, 3 і 13, рішення парламенту повинне бути підтверджене референдумом. Ні про який інший спосіб використання референдуму не згадується", - сказав він.

"Ця процедура дуже слабко співвідноситься з тим "планом дій", що оголосив Президент під час свого виступу в парламенті. Там він взагалі "забув" згадати про голосування у Верховній Раді. А тим часом, коли Л. Кучма запропонував проект змін до Конституції, було не тільки проведене всенародне обговорення, але й запропонований відповідний проект для затвердження в парламенті. Погодьтеся, цікаво: Кучма, якого третирували як "авторитарного диктатора", Конституцію знав і її норми дотримував, а "європейський демократ" Ющенко про існування розділу 13, здається, навіть не здогадується", - підкреслив лідер СДПУ(О).

"Я все-таки наполегливо рекомендую Президенту вдумливо прочитати Конституцію. Від початку до кінця. Там є багато цікавого і про референдум, і про його роль у владі, і про вибори. Або, у крайньому випадку, рекомендую йому слухати своїх радників. Серед них ще зустрічаються професіонали, або хоча б люди, які заглядали в Конституцію", - сказав Медведчук.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»