українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Юрій Бойко: Держава повинна забезпечити "Південмаш" дешевими кредитами

14.02.06 18:02
Прес-служба Республіканської партії України

Юрій Бойко: Держава повинна забезпечити «Південмаш» дешевими кредитами
Один з лідерів "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Юрій Бойко вважає, що "Південний машинобудівний завод" (Дніпропетровськ) може серйозно збільшити виробництво та експорт своєї продукції у випадку підтримки з боку держави. Про це автор програми "Нового економічного патріотизму" заявив 14 лютого під час відвідування Дніпропетровська.

"Якщо ми дамо дешеві кредити машинобудуванню, то вони підуть вперед і потягнуть за собою інші галузі. Це стане поштовхом до розвитку всієї економіки", - підкреслив Юрій Бойко. За його словами, якщо підприємство одержить доступ до дешевих кредитів, то обсяг виробництва можна буде довести до рівня, що був при Радянському Союзі - близько 2 млрд. доларів: "Тому "Південмаш" як підприємство машинобудівного комплексу повністю укладається в програму економічного патріотизму, який ми пропонуємо, адресну дотацію з боку держави в частині кредитування та пільгового оподатковування".

Відвідуючи "Південмаш", політик відзначив, що завод має унікальні можливості для виробництва сучасного озброєння, що зараз приходить на заміну ядерним силам стримування: "Це високоточна оперативно-тактична зброя поразки. У цьому завод унікальний і не має аналогів у країнах СНД".

Нагадаємо, 13 лютого в Києві Юрій Бойко представив громадськості основні положення економічної програми "Новий економічний патріотизм". Програма пропонує шляхи і способи досягнення амбіційної мети - входження України до "великої двадцятки" країн-лідерів світової економіки до 2011 року. Юрій Бойко вважає, що для цього необхідно створити "індустріальний кулак" з вітчизняних компаній, здатних конкурувати з транснаціональними корпораціями. На його думку, група передових українських компаній стане локомотивом, що підніме інші галузі українського народного господарства.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»