українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Леонід Кравчук: "Опозиційний блок НЕ ТАК!" має інший погляд на політику розвитку України

15.02.06 11:23
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Леонід Кравчук: «Опозиційний блок НЕ ТАК!» має інший погляд на політику розвитку України
"Українські політичні лідери останнім часом пропонують різні програми, з яких виходить, що вони навіть не уявляють собі обсяги їхнього фінансування. Скажемо, будівництво того ж ядерного могильника на території ЧАЕС або поновлення ядерної програми обійдеться Україні в десятки мільярдів доларів. Таких грошей у держави немає, Україна перебуває в глибокій економічній кризі, обсяг виробництва неухильно знижуються і такі програми зараз просто нереальні, не говорячи вже про те, що вони небезпечні для України", - заявив журналістам лідер "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Леонід Кравчук.

"Опозиційний блок НЕ ТАК!" має інший погляд на політику розвитку України, виступає категорично проти створення на території нашої країни могильника ядерних відходів для всієї Європи, а також проти поновлення програми ядерного озброєння. Наш блок підтримує державний нейтралітет України, за який проголосувало понаде 90% населення на Всеукраїнському референдумі 1991 року", - продовжив він.

"У заяві в.о. прем'єр-міністра Єханурова "про поновлення ядерної програми в Україні" відсутні пояснення і обґрунтування, без яких неможливо зрозуміти, що ж він мав на увазі. Говорити про його серйозний підхід до даного питання також не можна, скоріше, це чергова хвиля популізму", - вважає лідер "Опозиційного блоку НЕ ТАК!".

"Виходячи з позицій нашого блоку, я вніс на розгляд у Верховній Раді проект закону про державний нейтралітет України. Суть його полягає в тому, що державний нейтралітет припускає без'ядерний статус, Україна не приймає участі у військових блоках, а також не приймає, не провадить і не здобуває ядерного озброєння. Ми за зважену і послідовну політику. Ми проти популізму", - сказав Леонід Кравчук.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»