українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Єфим Фікс: Україна та Росія були і будуть дружніми країнами

15.02.06 16:53
Прес-служба«Опозиційного блоку НЕ ТАК!»

Єфим Фікс: Україна та Росія були і будуть дружніми країнами
Як відомо, Україна закликає Росію продумати висновок Чорноморського флоту, який тимчасово базується в Криму, з української території. Про це заявив в.о. міністра закордонних справ України Борис Тарасюк.

Коментуючи дану заяву, народний депутат України, представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Єфим Фікс заявив журналістам: "Панові Тарасюку як дипломатові повинно бути відомо, що будь-який перегляд міжнародних договорів може викликати ланцюжок інших проблем. Проте, він продовжує вносити напруженість в українсько-російські відносини напередодні переговорів по Чорноморському флоту. Чому?".

"Причина, мабуть, у тому, що, незважаючи на всю свою неадекватність, він чудово розуміє - шансів сформувати третій уряд національного зрадництва у "помаранчевих" немає. Незабаром у Верховну Раду прийдуть більш конструктивні політичні сили, які не будуть за вуха тягти Україну до НАТО і на догоду Вашингтону влаштовувати на порожнім місці конфлікти з сусідніми країнами", - додав він.

"Ну, а раз так, то за час, що залишився, потрібно якнайсильніше зіпсувати відносини України з Росією. На щастя, займатися конструктивною роботою тарасюки і їм подібні не вміють... Тільки дивлячись на це все - Україна і Росія завжди були і залишаться дружніми країнами. Як би не намагалися зіпсувати їхні відносини різноманітні "дипломати" підгодовані ворогами Росії та України", - вважає Єфим Фікс.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»