українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
"Радіоактивному смітнику Київ говорить: "НЕ ТАК!"

16.02.06 14:31
Прес-служба«Опозиційного блоку НЕ ТАК!»

«Радіоактивному смітнику Київ говорить: «НЕ ТАК!»
Під таким гаслом сьогодні близько тисячі людей пікетували Кабінет Міністрів України. Учасники акції обурені можливістю будівництва нових ядерних "могильників" на території України.

Адже наслідки Чорнобильської катастрофи вже двадцять років важким тягарем лежать на плечах народу України. Проте замість пошуку нових шляхів подолання наслідків Чорнобильської катастрофи і захисту постраждалого населення "помаранчева" влада прийняла рішення про будівництво ядерних могильників під Києвом.

"Кияни повинні стати на заваді ідеї Президента про створення загальноєвропейського звалища ядерних відходів в Чорнобильській зоні", — заявив один із організаторів акції народний депутат України, член "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Вадим Місюра.

"Ми не збираємося вмирати лише тому, що "помаранчеві" урядовці втілюють у життя ідею Президента про створення загальноєвропейського звалища ядерних відходів в Чорнобильській зоні", — зауважив народний депутат.

Вадим Місюра також нагадав, що кількість постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС складає дев’ять мільйонів, з яких три мільйони — діти. Україна вже витратила 150 мільярдів доларів на те, щоб ліквідувати наслідки цієї трагедії. Другої ядерної катастрофи український народ не витримає!

Вадим Місюра також заявив, що отримав відповідь на депутатський запит, підписаний в. о. прем`єр-міністра України Юрієм Єхануровим, у якому йдеться про те, що 26 грудня 2005 року між "Енергоатомом" і "Холдек Інтернешнл" підписано угоду про будівництво нового сховища переробленого ядерного палива.

"Ми не дозволимо, щоб за нашою спиною торгували здоров`ям наших дітей", — підкреслив Вадим Місюра.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»