українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
В.Медведчук переконаний, що влада вже застосовує проти опозиції адмінресурс

21.02.06 10:56

В.Медведчук переконаний, що влада вже застосовує проти опозиції адмінресурс
Лідер СДПУ(О) і один з керівників "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Віктор Медведчук обвинувачує владу в застосуванні адміністративного ресурсу під час проведення виборчої кампанії в парламент. Про це він заявив у вечірньому ефірі телеканалу "Інтер".

За його словами, прикладом цього є ненадання владою залу для зустрічі опозиційних сил з виборцями. Крім того, якщо лідери "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" мають намір відвідати той або інший регіон, поширюється інформація про те, що нібито візит не відбудеться. "Намагаються всіляко внести дисонанс в організацію і проведення виборчої кампанії в регіонах для того, щоб будь-яким чином вплинути на можливість людей послухати лідерів, переконатися в тих або інших аргументах виборчої кампанії і надати свою довіру", - підкреслив В.Медведчук.

За даними Комітету виборців України (КВУ), кількість випадків застосування адміністративного ресурсу в січні 2006 року було більше, ніж у грудні 2005 року, але істотно менше, ніж на президентських виборах.

При цьому, відповідно до дослідження Департаменту соціологічних досліджень Агентства політичних технологій (АПТ), більшість українців не згодні із твердженням, що парламентська виборча кампанія проводиться чесно. Такої думки дотримується 53,6% опитаних.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»