українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Гавриш стверджує, що Ющенко і Ахметов вже про все домовилися

21.02.06 15:27

Гавриш стверджує, що Ющенко і Ахметов вже про все домовилися
Народний депутат України, представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Степан Гавриш упевнений, що Президент України Віктор Ющенко і представник Партії регіонів, президент ФК "Шахтар" і компанії "СКМ" Рінат Ахметов за закритими дверима досягли компромісу, "хто буде прем'єром, а хто – спікером, і хто обійме інші посади".Про це С.Гавриш заявив у інтерв'ю, опублікованому сьогодні в газеті "Столичные новости".

"Не маю сумніву, що розмови на цю тему – це не спосіб агітації, а реальність, на яку доведеться зважати. Нічого в цьому поганого немає, це звичайне життя. Але ми про все дізнаємось після 26 березня", - сказав С.Гавриш.

Депутат припустив, що така домовленість стала наслідком підписання у вересні 2005 року Меморандуму про співпрацю влади й опозиції. "Хоча Віктор Андрійович відкликав свій підпис, проте він діє де-факто", - упевнений він. На думку С.Гавриша, саме Президент України є "найкращим агітатором Партії регіонів".

С.Гавриш також вважає, що феномен Р.Ахметова гідний додаткових досліджень і оцінок. "Разом із здатністю не бути публічним він залишається однією з найпублічніших осіб країни. Про нього говорять не рідше, ніж про Президента. Сказати, який у нього є план, неможливо. Ми дізнаємося про нього тоді, коли він його здійснить", - переконаний депутат.

Одночасно представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" вважає можливим і інший сценарій розвитку подій після парламентських виборів. "Якщо зараз під різними приводами буде створено "помаранчеву коаліцію", то, я не сумніваюся, що буде створено і опозиційну коаліцію. Але не вірю, що Р. Ахметов та інші представники фінансово-промислової групи, які дуже щільно представлені в списках Партії регіонів, готові бути в опозиції до влади. Це суперечить істинам Адама Сміта", - підкреслив С.Гавриш.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»