українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Ігор Шурма: Не можеш виконати — не обіцяй

21.02.06 16:07
Прес-служба «Опозиційного блоку НЕ ТАК!»

Ігор Шурма: Не можеш виконати  — не обіцяй
Сьогодні Верховна Рада проголосувала за проект закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" щодо виділення коштів від приватизації ВАТ "Криворіжсталь" на компенсацію громадянам втрат від знецінення грошових заощаджень колишнього СРСР.

Коментуючи цей факт, народний депутат України, член "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Ігор Шурма сказав журналістам: "В одному із "моральних" указів Ющенка, задекларованих на Майдані, йшлося, що у випадку обрання його Президентом кошти від реприватизації будуть скеровані на відповідні потреби. "Криворіжсталь" продали за 24 мільярди, 15 з яких вже витрачено на "латання дірок" у Пенсійному фонді за 2005 рік. Решта коштів буде просто "проїдена".

"Треба запитати пересічного громадянина України, а що він отримав від продажу "Криворіжсталі"? Це і буде відповіддю на результативність команди, яка сьогодні знаходиться при владі", — вважає народний депутат.

"Моральний" указ Віктора Ющенка передбачав, що різниця від перепродажу цього промислового гіганта піде на погашення втрат громадян. І ця обіцянка була однією із доленосних, які вплинули на рішення виборців, але яку Президент так і не виконав. На майдані обіцяв, а сьогодні говорить, що грошей немає. Не зможеш виконати — не обіцяй", — наголосив Ігор Шурма.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»