українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
"Опозиційний блок НЕ ТАК!" діє рішуче

23.02.06 10:53
NATO-НЕТ

«Опозиційний блок НЕ ТАК!
Лідер опозиційного блоку "Не так" Леонід Кравчук 22 лютого побував у Харкові, повідомляє "Новий канал".

Він оголосив, що три мільйони підписів, потрібні для проведення всеукраїнського референдуму, щодо підтримки єдиного економічного простору, і відмови від вступу України до НАТО вже зібрані. Тепер слово за президентом.

450 тисяч підписів представники "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" зібрали в столиці.

Леонід Кравчук підкреслив, що питання. поставлені на референдумі принципові для України і їх треба вирішити негайно - перейти від теорії до практики.

Політики від "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" першими заявили про те, що НАТО не потрібно Україні, і свою ініціативу вони планують завершити проведенням референдуму, який, на думку Кравчука неодмінно відбудеться.

Щодо мовного питання, то новий "толерантний" законопроект, який розробили "нетаківці" стоїть першим у списку питань, які народні обранці планують розглянути вже після виборів.

Ставити крапку у мовному питанні ще зарано вважає Леонід Кравчук.

Леонід Кравчук, лідер "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", відносно НАТО: "Ми зробили конкретну справу, ми перевели проблему в рішення, а не в мітингуючу проблему. Я переконаний, що президент повинен свої конституційні обов'язки виконати".

Леонід Кравчук, про референдум мови в Криму: "Тим, хто зараз говорить про кримський референдум або про якийсь інший (я чув, що у Харкові збираються проводити референдум) я скажу, що це популізм, розрахований на людей, які не знають законів, і які не можуть упоратися з емоціями".

Леонід Кравчук, про майбутні шанси "Опозиційного блоку НЕ ТАК!": "Ми не фантазери, ми не Дон-Кіхоти, і відповідно до нових змін у конституції, які набули чинності з 1 січня, прем'єр-міністра буде призначати партія, яка переможе на виборах. Ми не претендуємо на те, щоб набрати найбільше мандатів, ми претендуємо скромно - 7-9 відсотків".


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»