українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Віктор Медведчук: "Помаранчева" влада не хоче, щоб долю України визначав її народ

24.02.06 11:40
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Віктор Медведчук:
"Населення говорить "ні" НАТО і "так" Єдиному економічному простору. Це мій досвід, що ґрунтується на спілкуванні з людьми та вивченні думки людей. Ми б із задоволенням висунули на референдум і питання про російську мову. Однак по даному питанню референдум не може бути проведений. Тому що для цього необхідна виняткова функція парламенту - внесення змін у Конституцію. А от по питанню вступу до НАТО й ЄЕП у нас є всі повноваження для організації референдуму. Ми сьогодні розуміємо, що насильницьке втягування "помаранчевою" командою на чолі з Ющенком України до НАТО автоматично привело до того, що за 2005 рік була заблокована будь-яка участь України в Єдиному економічному просторі з Росією, Білорусією й Казахстаном", - заявив лідер СДПУ(О) у прямому ефірі телевізійного каналу НТН.

"Тому ми ініціювали референдум, щоб не влада, що не одержала мандат довіри у народу, у тому числі і на втягування України до Північноатлантичного Альянсу, а самі люди визначили, у якому напрямку нам рухатися", - підкреслив він.

"Ми можемо один раз прокинутися, і виявиться, що Україна - уже член НАТО. Щоб цього не трапилося, ми повинні провести Всеукраїнський референдум. І ми його проведемо!", - сказав Віктор Медведчук.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»