українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Єфим Фікс: "Пора" закликає до скинення конституційного ладу

24.02.06 12:03
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Єфим Фікс:
Цивільна партія "Пора" пропонує негайно скасувати автономний статус республіки Крим як недійову форму правління для цієї частини України. Коментуючи цю заяву, народний депутат України, член "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Єфим Фікс заявив журналістам: "Цікаву трансформацію переживає технологічний проект, створений напередодні президентських виборів-2004 за допомогою західних політтехнологів. Спочатку "хлопчики", які пройшли спеціальне навчання по організації масових безладь, активно приєдналися до процесу "помаранчевої революції", що призвело до приведення до влади ставленика Заходу В. Ющенка. Після цього, відчувши смак безкарності за свої дії, вони спробували легітимізувати у політичному просторі України. І їм це, до речі, за згодою влади, практично вдалося. Характерним доказом цього служить активна "діяльність" на пості радника Президента одного з лідерів "Пори" Каськіва".

"Не варто забувати про те, що відразу після завершення "помаранчевої революції" цей самий Каськів на зльоті лідерів проамериканських молодіжних організацій "удостоївся" особистого рукостискання президента США Д. Буша. Імовірно, за посильну участь у зрежисованому американцями перевороті?", - поцікавився народний депутат.

"Наступним етапом діяльності "Пори" в Україні стала заява з закликом ліквідувати Кримську Автономію. Отут , як говориться, "пористі" сіли в калюжу. Так не в яку-небудь, а в карну", - підкреслив Єфим Фікс.

"Адже "відозва" до ліквідації Кримської Автономії, статус якої закріплений в Конституції України, містить прямий заклик до державного перевороту. Адекватна відповідь на подібні "заклики" зафіксована у Кримінальному кодексі, що передбачає відповідне покарання за заклики до скинення конституційного ладу країни. Тому правоохоронним органам не заважало б впритул зайнятися вивченням подібних провокаційних заяв", - заявив Єфим Фікс.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»