українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Віктор Медведчук: Сьогодні "помаранчева" влада насильно втягує Україну до НАТО

02.03.06 14:48
Підготувала Ольга Каребіна

Віктор Медведчук: Сьогодні
У середу, 1 березня, відбулася прес-конференція лідерів "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" "Про Всеукраїнський референдум щодо членства України в НАТО й участі в ЄЕП".

У ході прес-конференції Лідер СДПУ(О), представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Віктор Медведчук заявив, що представники блоку знають правові механізми для того, щоб досягнути головного результату проведення референдуму. І те, що буде сказано українським народом, визначить у тому числі і політику влади: "Я хочу підкреслити те, що ми реальні політики. Ми не говоримо й не обіцяємо. Ми робимо і вживаємо заходів у питанні того, щоб не допустити насильницького втягування України сьогодні в Північноатлантичний Альянс. Єдиним механізмом, що має вищу юридичну силу і норму прямої дії, це буде рішення Всеукраїнського референдуму".

За словами Віктора Медведчука можна проводити нескінченну кількість акцій протесту, можна робити заяви, коментарі, можна говорити на кожному кроці про те, що Україна не повинна потрапити до НАТО, але є тільки єдиний шлях, що допоможе довести справу до кінця - це Всеукраїнський референдум.

Також він сказав, що Ющенко, коли йшов на президентські вибори, ні в передвиборчій програмі, ні в заявах не говорив про те, що Україна повинна вступити до НАТО: "Якби це пролунало, я думаю, він би програв вибори в першому турі. Сьогодні помаранчева влада насильно втягує Україну до НАТО".

Що стосується єдиного економічного простору, лідер СДПУ(О) сказав, що протягом 2005 року помаранчева влада блокувала участь України в ЄЕП: "Ми за дружбу з Росією, ми за економічно вигідні для України відносини з Росією. Саме тому ми реально пропонуємо механізм, що не на словах, а на ділі забезпечить взаємовигідне співробітництво з Росією й іншими країнами СНД, які є основою того, що колись здійснювало економічний ріст України. Ворожа позиція помаранчевої влади стосовно Росії зробила все для того, щоб в Україні були такі кризи, як бензинова, м'ясна, молочна, газова і багато інших, які, на жаль, очікують сьогодні Україну".


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»