українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Віктор Медведчук: Ми зможемо примусити Президента не виходити за рамки закону

02.03.06 15:34
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Віктор Медведчук: Ми зможемо примусити Президента не виходити за  рамки закону
"Протягом 30 днів ЦВК повинна дати відповідь за документами, стосовно Всеукраїнського референдуму і передати цю інформацію Президенту України", - заявив лідер СДПУ(О), що входить до "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Віктор Медведчук під час прямого ефіру на Черкаському телебаченні.

"Відповідно до українського законодавства Президент повинен призначити референдум не раніше ніж через три і не пізніше ніж через чотири місяці після того, як ЦВК передасть йому всі необхідні документи", - додав він.

"Ще коли ми тільки збиралися оголосити ініціативу проведення Всеукраїнського референдуму по народній ініціативі, ми як реальні політики прорахували всі механізми і всі можливості, за допомогою яких влада може нам перешкодити", - підкреслив лідер СДПУ(О).

"Ми будемо користуватися всіма правовими механізмами, і в першу чергу судовою системою. Нам уже доводилося звертатися в суди в ході збору підписів і реєстрації ініціативних груп. Десятки рішень судів не дозволили владі діяти на її розсуд. І якщо знадобиться, ми й Президента зможемо примусити не виходити за рамки правового поля. Я не буду розкривати наші плани, але повірте - вони реальні, прагматичні і приведуть до перемоги. Референдум буде проведений", - підкреслив Віктор Медведчук.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»