українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
С.Гавриш: Суверенність нашої країни може опинитися сьогодні під контролем Пентагона

02.03.06 17:05
Підготувала Ольга Каребіна

С.Гавриш: Суверенність нашої країни може опинитися сьогодні під контролем Пентагона
2 березня, у ході прес-конференції на тему "Про Всеукраїнський референдум щодо членства України у НАТО та участі в ЄЕП" лідер партії "Центр", представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Степан Гавриш сказав, що "Опозиційний блок НЕ ТАК" збирається проводити всеукраїнський референдум не для того, щоб діяти в системі певного конфлікту, а для того, щоб визначити два ключові і стратегічні завдання. Перше - реалізувати природне право народу, закріплене Конституцією на безпосередню демократію та пряме керування країною. Друге - пропонується сучасний світу політичний план розвитку.

Також лідер партії "Центр" сказав, що, ідучи в парламент "Опозиційний блок НЕ ТАК!" демонструє не просто відкритість, але й здатність приймати і планувати будь-які рішення: "Якщо ми будемо знаходитися при владі, то будемо опиратися тільки на позицію народу. Референдум проти НАТО і за ЄЕП є стратегічним вибором для українців. Суверенність нашої країни може виявитися сьогодні під контролем Пентагона".

Що стосується ЄЕП, Степан Гавриш сказав, що Україні потрібна винятково важливий економічний майданчик, який сьогодні будується в єдиному економічному просторі: "Згадайте, що наприкінці 50-х років починався "союз чавуну і сталі". І сьогодні той буде випереджати світовий розвиток і впливати на прогрес, хто буде мати енергетичні ресурси. Мова йдеться про необхідність шукати максимально вигідну стратегічну позицію для майбутнього національного розвитку і тому вступ до ЄЕП є не самоціллю, а єдиним способом, щоб нарощувати потенціал сильної держави".

Також С.Гавриш підкреслив, що сьогодні дуже важливо, щоб представники "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" не тільки пройшли у Верховну Раду, але й привели сильну групу депутатів, які будуть здатні завершити референдум.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»