українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Віктор Медведчук: Ми зробимо все, щоб Президент України реалізував свій обов'язок

09.03.06 16:42
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Віктор Медведчук: Ми зробимо все, щоб Президент України реалізував свій обов'язок
"Всеукраїнський референдум щодо участі України в ЄЕП і членство в НАТО обов'язково відбудеться", - заявив лідер СДПУ(О), що входить до "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", Віктор Медведчук під час візиту до Харківської області.

Віктор Медведчук підкреслив, що в Харківській області була зібрана найбільша кількість підписів на підтримку Всеукраїнського референдуму - порядку 439 тисяч з 4 664 902 по всій Україні.

"Опозиційний блок НЕ ТАК!" зробить усе для того, щоб Президент України зміг реалізувати свій обов'язок, я підкреслюю - не право, а саме обов'язок, і оголосив про проведення референдуму. Ми також зробимо все, щоб референдум відбувся у відведений законом термін", - сказав він.

"Сьогоднішні заяви Ющенка наочно демонструють систему подвійних стандартів "помаранчевих", які хотіли б провести референдум, але в зручний для них час і з запланованим результатом. Це все та ж "помаранчева" логіка - як би спорудити таку демократію, щоб небажані для Президента теми не обговорювалися, громадяни дружно підтримували ініціативи влади, а опозиція нічим би не "спекулювала", - вважає лідер СДПУ(О).

"Мені, щоправда, здається, що спекуляціями і авантюризмом займається саме нинішня влада на чолі з Президентом, який прискореними темпами втягує Україну до НАТО, діючи всупереч інтересам власного народу", - сказав Віктор Медведчук.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»