українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Нестор Шуфрич: Без підтримки Заходу "помаранчева" влада нежиттєздатна

10.03.06 11:07
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Нестор Шуфрич: Без підтримки Заходу
"Прощальною гастроллю" "помаранчевого" Міністерства закордонних справ можна назвати "десант" його керівництва. Тарасюк виїхав у США, Бутейко - у Великобританію, який є найбільш вірним союзником США, Хандогій - у Латинську Америку. Цікаво, що в цей же час у Тбілісі починається "круглий стіл" причорноморського "міні-НАТО" - Співдружності демократичного вибору", - заявив журналістам представник "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", народний депутат України Нестор Шуфрич.

"Створюється враження, що така географія вибрана непросто так. Тарасюк і Бутейко поїхали за інструкціями і рекомендаціями щодо втягування України до НАТО, а Хандогій - ознайомитися зі способами анулювання результатів демократичних виборів, які привели до небажаних для США результатам. Напевно, і грузини дещо порадять", - уважає він.

"Помаранчева казка" для працівників МЗС закінчується, а ідей з приводу того, що їм робити далі - як не було, так і немає. Ось і їдуть підлеглі Тарасюка, і він сам за порадою та західною підтримкою, без якого "помаранчеві" просто нежиттєздатні. Краще б вони з'ясовували, хто і де буде працювати після ви-борів. Звичайно, міністра закордонних справ буде пропонувати Президент, але важко собі уявити, щоб новий парламент затвердив кандидатуру Тарасюка", - підкреслив Нестор Шуфрич.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»