українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Степан Гавриш: Україна не має причин прагнути до НАТО

10.03.06 12:11
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Степан Гавриш: Україна не має причин прагнути до НАТО
"Ми - єдина політична сила, яка йде на вибори з конкретною програмою економічного розвитку. Наша політична сила займає винятково проукраїнську позицію", - заявив лідер партії "Центр", що входить до "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", народний депутат України Степан Гавриш на прес-конференції в Луцьку.

"Ми виступаємо за позаблоковий статус України, виходячи з того, що в нас не повинно бути ворогів, але повинна бути максимально можлива кількість союзників і партнерів", - продовжив він.

"Ми проти НАТО, оскільки вступ у цю організацію означає передачу суверенітету нашої країни під контроль НАТОвських генералів. Є й економічні причини, які не дозволяють нам вступати до цього Альянсу", - вважає лідер "Центру".

"Членство в Північноатлантичному Альянсі загрожує нам втратою 20 відсотків нашого економічного потенціалу, насамперед за рахунок сфери ВПК і суміжних виробництв товарів подвійного призначення", - упевнений він.

"Ідея вступу в ЄС через НАТО абсурдна, оскільки для прикладу я можу навести шість країн, які, не будучи членами НАТО, залишаються цілком успішними в складі Європейського Союзу. Мова йдеться, наприклад, про Фінляндію або Швецію", - сказав Степан Гавриш.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»